Blockspace Premium

Možná jsi už zkoušel obchodovat, ale úplně to nevyšlo. Myslíš si, že se trh kryptoměn pohybuje naprosto chaoticky a není možné jej predikovat.

Nedivím se, sám jsem to tak dlouho měl, ale pak jsem si uvědomil, že pokud budu sázet náhodné obchody, nic jiného než zmatek mi nezbude. Uvědomil jsem si, že na tradingu je nejdůležitější vědět, v jakém kontextu trhu se pohybuji. A až na základě něčeho  takového vytvářet obchody.

Tomuto kontextu se říká analýza. Veřejnost spojila pojmy technická analýza a trading do jednoho, ale pravdou je, že analýza působí jako základ pro trading. A pokud nemáte pevné základy, nemůže sebelepší systém dlouhodobě fungovat.

Co je Blockspace Premium? 

V premium skupině dostaneš každé ráno vymazlenou a přehlednou technickou analýzu Bitcoinu a nejzajímavějších altcoinů.

Už se tedy nemusíš snažit dopídit na 10 telegramových skupinách, jestli je Bitcoin vlastně bullish, nebo je tohle vrchol.

Analýza je vždy objektivní a podle jednoduché struktury trhu ti dokáže říct, v jaké fázi se nacházíme a jaké další pohyby můžeme očekávat.

Jde o nastavení tradingových scénářů, které sám používám pro vlastní obchodování. A dlouhodobě je sdílím s více než 150 členy prémiové sekce.

Co vše je obsahem skupiny? 

Přesný obsah stále vylepšuji podle svých nápadů i feedbacku členů skupiny. Po téměř dvou letech fungování jsme došli k tomuto konceptu:

Analýza trhu

Toto jsme probírali výše - je nejdůležitějším a původním základem celého ekosystému Blockspace Premium. Zjistíš zde, co očekávám od Bitcoinu, altcoinů a občas zabrousíme i do forexu. Na Aktualizaci stavu Bitcoinu se můžeš spolehnout každý den.

 

Obchody

Jsou chvíle, kdy vidím opravdu dobrý obchodní setup, který chci sdílet s ostatními. Pokud se tak stane, najdeš jej v sekci obchodů. Aby to bylo ještě přehlednější, tak pokud jsou aktuálně podle zadání otevřené nějaké obchody, najdeš o nich info v channelu #obchody-otevrene . Společných obchodů otevíráme řádově jednotky měsíčně a není to priorita.

 

Education

Součástí Blockspace Premium je i sekce výuky. Tady jsou nejrůznější materiály a nástroje, které každodenně využívám.
Zároveň pokud některý z členů čemukoliv nerozumí, ve speciálním channelu se věnuji i vzdělání, aby byly analýzy ještě přehlednější a jasnější.

 

Kolik to stojí?

Informací je opravdu hodně a věnuji tomu hodně času. Když se podíváš na cenu ostatních skupin, tak ti nejspíš vyjde částka mezi 1500-3000 kč měsíčně.

Ikdyž si myslím, že na Blockspace je informační hodnota daleko vyšší, nebaví mě, aby byly informace dostupné jen pro vrstvu, která si je “může dovolit”.

Cena Blockspace Premium je tedy nastavená daleko mírněji: 15USD měsíčně, tedy asi 330 kč.
Za kvalitní analýzy, ne kterých můžete stavět obchody a zvýšit svoji profitabilitu o neskutečná procenta, tedy zaplatíte 11kč denně!

Nebo dokonce zadarmo?

Různých skupin, které nabízejí své čáry máry, je hodně. Abych byl naprosto transparentní, rozhodl jsem se, že můžete vyzkoušet premium skupinu úplně zdarma, a to na prvních 7 dní!
Celý týden tedy můžete sledovat, jestli vám analýzy dávají smysl, jestli vám pomáhají při obchodování a jestli vám stojí za to, ve skupině zůstat. A všechno úplně zdarma.

Nemáte co ztratit, registrujte se tlačítkem níže.